Aktualności

  • Firma nasza realizuje kompleksowe zadanie polegające na opracowaniu i wdrożeniu urządzeń zdawczych i odbiorczych na potrzeby przewijania rur termokurczliwych w celu usieciowania ich przy użyciu akceleratora. Przygotowujemy nowoczesny system sterowania oparty na sterownikach Siemens S7 oraz dotykowych panelach operatorskich.

  • Przystępujemy do prac projektowych systemu sterowania dla linii peletu dla producenta deski podłogowej BARLINEK S.A. Łączna moc sterowanych urządzeń wynosi 1860kW, system zmontowany zostanie w postaci szaf sterowniczych o łącznej długości 14.4m. Dla nadzorowania procesu produkcyjnego operatorzy wyposażeni zostaną w dwa komputery, każdy z dwoma monitorami LCD. Stacje operatorskie wykonane zostana na bazie oprogramowani zenOn.

  • Dzięki posiadanemu doświadczeniu w dziedzinie odpylania oraz transportu pneumatycznego otrzymaliśmy kolejne zadanie z tej dziedziny. Opracowujemy i wdrażamy w pełni zautomatyzowany system na potrzeby kilku ciągów produkcyjnych z zakładach płyt pilśniowych. Układ oparty będzie na sterowniku S7-300 i kilku lokalnych panelach operatorskich Touch Screen MP270 połączonych i sterowanych w sieci Profibus DP.

  • Przystępujemy do realizacji systemu sterowania produkcją welonu szklanego, opartego o sterowniki PREMIUM Schneider-Electric oraz napędy serwo Lenze. W ramach systemu sterowane będą zespoły napędów współbieżnych oraz nawijarka dwuwrzecionowa z funkcją automatycznej zmiany wrzecion bez zatrzymywania produkcji.

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Copa-Data, która reprezentujemy w Polsce, otrzymała prestiżową nagrodę przyznawaną przez Frost&Sullivan w uznaniu inowacyjności systemu wizualizacji zenOn